Zuzia Ma Tagże konto Na:

czwartek, 23 lipca 2009

Super Darmowki "Piesek ,Buda i Miska"Oczywiście ciąg dalszy darmówkowego szaleństwa adminów ;) Ich hojność ostatnio nie zna granic, a Polska korzysta ;)
Ale do rzeczy. Dzisiaj Stardoll zaskoczył nasTrzema darmówkami: budą, miską i psem
BUDA: Wchodzimy na stronę http://www.boomerangtv.co.uk/awards/pet-awards/index.jsp?userid=... (w miejsce kropek należy wpisać numer klienta--->można go sprawdzić w zakładce "moje konto"). Następnie klikamy "Upload a photo" (to po lewej stronie) i wybieramy sobie jakiś dowolny obrazek z komputera, po czym zaznaczamy białe okienko i klikamy "sent it". Przeniesie nas do wyboru postaci. W biale pole wpisujemy imię dla bohatera (lub przypadkowe litery) i wybieramy sobie jakiegoś zwierzaczka i w polu poniżej możemy opisać go w kilku słowach (opcja dowolnych liter też wchodzi w grę :P). Kilkamy "next". Potem już tylko "nasze" dane, które ja oczywiście wypełniałam w sposób następujący "abfabdbfadbajdsb" ;P Tylko przy nr. telefonu wpisałam jakieś liczby, a w emailu dopisałam końcówkę "@gmail.com", tak dla pewności ;) I klikamy "sent it". Buda gotowa :)
MISKA:
Zmieniamy nasze proxy (dla mozilli wchodzimy w narzędzia-->opcje-->sieć-->ustawienia-->ręczna konfiguracja serwerów proxy) i w pierwsze okienko po lewej stronie należy wpisać 88.208.222.14, a w to tuż obok 80. Następnie wpisujemy adres http://www.stardoll.com/en/clubs/home.php?id=1369300, zapisujemy się go klubu i to na tyle :) Aha, po zrobieniu tej darmówki musimy wejść w to proxy raz jeszcze i znaznaczyć opcję "bez serwera proxy", bo wtedy nasz komputer będzie strasznie zamulał.
PIES:
Wchodzimy na http://www.boomerangtv.co.uk/awards/virtual-puppy/index.jsp?userid=...(w miejsce kropek nasz nr klienta) i tu naszym zadaniem jest ściągnąć grę. Oczywiście nie musimy jej instalować do końca, możemy przerwać w trakcie instalacji adobe air'a :) Ale dla pewności radziłabym zainstalować, a nuż gra by Wam się spodobała ;) Pies gotowy.

Instrukcja jest Przepisana z Innego Bloga.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz